Art & Football - video art group show
Goethe-Zentrum Baku FIFA 2018 Dünya Kuboku zamanı Kapellhausda beynəlxalq video sənət sərgisi, futbol oyunlarının ictimai nümayişi və canlı musiqi konsertləri keçirir. Giriş sərbəstdir.
Ünvan / Address: 28 May, 35
Əlavə məlumat / Information: +99412 493 8041
Oyunların və Konsertlərin Cədvəli
14 iyun
18:00 - Art and Football sərginin açılışı
1-ci Raund / 1st Round:
Oyun nümayişi
19:00 - 20:30 Rusiya-Səudiyyə Ərəbistanı
Canlı konsert
21:00-22:00 Meridian
15 iyun
Oyun nümayişi
16:00 - 17:30 Misir-Uruqvay / Egypt-Uruguay
19:00 - 20:30 Mərakeş-İran / Morocco - İran
16 iyun
Oyun nümayişi
14:00 - 15:30 Fransa-Avstraliya / France-Australia
17:00 - 18:30 Argentina-İslandiya / Argentina-Iceland
20:00 - 21:30 Peru-Danimarka / Peru-Denmark
Canlı konsert / Live Concert:
18:45-20:00 Bakuba Band
17 iyun / June 17
Oyun nümayişi / Match screening:
16:00 - 17:30 Kosta Rika-Serbiya / Costa Rica-Serbia
19:00 - 20:30 Almaniya-Meksika / Germany-Mexico
Canlı konsert / Live Concert:
18:00-19:00 Radio & Video
18 iyun / June 18
Oyun nümayişi
16:00 - 17:30 İsveç-Cənubi Koreya
19:00 - 20:30 Belçika-Panama
19 iyun
Oyun nümayişi
16:00 - 17:30 Kolumbiya-Yaponiya
19:00 - 20:30 Polşa-Seneqal
2-ci Raund
20 iyun
Oyun nümayişi
16:00 - 17:30 Portuqaliya-Mərakeş
19:00 - 20:30 Uruqvay-Səudiyyə Ərəbistanı
21 iyun
Oyun nümayişi
16:00 - 17:30 Danimarka-Avstraliya
19:00 - 20:30 Fransa-Peru
22 iyun
Oyun nümayişi
16:00 - 17:30 Braziliya-Kosta Rika
19:00 - 20:30 Nigeriya-İslandiya
23 iyun
Oyun nümayişi
16:00 - 17:30 Belçika-Tunis
19:00 - 20:30 Cənubi Koreya-Meksika
Canlı konsert
21:00-22:00 Ahmedowsky Trio
24 iyun
Oyun nümayişi
16:00 - 17:30 İngiltərə-Panama
19:00 - 20:30 Yaponiya-Seneqal
3-cü Raund
25 iyun
Oyun nümayişi
18:00 - 19:30 Səudiyyə Ərəbistanı-Misir
18:00 - 19:30 Uruqvay-Rusiya
26 iyun
Oyun nümayişi
18:00 - 19:30 Avstraliya-Peru
18:00 - 19:30 Danimarka-Fransa
27 iyun
Oyun nümayişi
18:00 - 19:30 Cənubi Koreya-Almaniya
18:00 - 19:30 Meksika-İsveç
28 iyun
Oyun nümayişi
18:00 - 19:30 Seneqal-Kolumbiya
18:00 - 19:30 Yaponiya-Polşa
1/8 Final
30 iyun
Oyun nümayişi
18:00 - 19:30
22:00 - 23:30
Canlı konsert
20:00-21:00 Orkhan Efenedi & Uncle Band
1 iyul
Oyun nümayişi
18:00 - 19:30
22:00 - 23:30
Canlı konsert
20:00-21:00 Cut out
2 iyul
Oyun nümayişi
18:00 - 19:30
22:00 - 23:30
3 iyul
Oyun nümayişi
18:00 - 19:30
22:00 - 23:30
1/4 Final
6 iyul
Oyun nümayişi
18:00 - 19:30
22:00 - 23:30
Canlı konsert
20:00-21:00 H3 Collective
7 iyul
Oyun nümayişi
18:00 - 19:30
22:00 - 23:30
Canlı konsert
20:00-21:00 Free from Four
1/2 Final
10 iyul
Oyun nümayişi
22:00 - 23:30
Canlı konsert
20:00-21:00 Dədə Baba
11 iyul
Oyun nümayişi
22:00 - 23:30
3-cü yer üçün oyun
14 iyul
Oyun nümayişi
18:00 - 19:30
Canlı konsert
20:00-21:00 Dihaj
Final
15 iyul
Oyun nümayişi
19:00 - 20:30
Canlı konsert
17:00-18:00 Bays Boys
21:00-22:00 Bakı Solistləri